(0212) 702 0 666

Berlinerci

Sepet 0
0

Alışveriş sepetinizde ürün yok

Gizlilik Sözleşmesi

Bu sözleşme şartları www.berlinerci.com URL’i ile başlayan web sitemizde geçerlidir.
Herhangi bir sitede BERLİNERCİ logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. URL’i kontrol etmeniz ve gerçekten BERLİNERCİ.com'a ait bir sayfa olduğundan emin olmanız gerekir. Logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlarda lütfen bizimle [email protected] adresinden veya 0212 702 0 666 nolu çağrı merkezimizden iletişime geçiniz.

SİZE AİT BİLGİLER (FATURA ADRESİ, TESLİMAT ADRESİ VS.) HİÇBİR ŞEKİLDE 3. KİŞİLER İLE PAYLAŞILMAZ
BERLİNERCİ GIDA DANIŞMANLIK İTH. VE İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. (Bundan sonra BERLİNERCİ olarak anılacaktır.) firmasında bir ürün satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz güvence altındadır. Kredi kartı bilgileriniz kaydedilmemektedir. Doğrudan https://www.ipara.com.tr/ 'nin sağladığı Sanal POS üzerinden provizyon işlemine bağlanmaktadır. Üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremezler.

Satın aldığınız ürünlerin hasarsız, eksiksiz, doğru adrese ve zamanında fiş veya fatura ile birlikte tesliminden (BERLİNERCİ GIDA DANIŞMANLIK İTH. VE İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.) sorumludur.

BERLİNERCİ HANGİ KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ SAKLAR?
Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. BERLİNERCİ ’hizmetlerinden yararlanacaksanız üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.

Herhangi bir zamanda sitemizi ziyaret ettiğinizde web sunucumuz tarayıcınızın bağlanmış olduğu IP adresini isimsiz kullanıcı olarak kaydeder. BERLİNERCİ.com kullanıcıların kişisel bilgilerini üç temel amaç için saklar:

1. Belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek,
2. Karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre ürün çeşidi veya içerik sağlamak,
3. Dilediğiniz ürünlerden, hizmetlerden ve promosyonlarımızdan haberdar edilmenizi sağlamak.

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GÜVENLİĞİ
BERLİNERCİ, vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda firmamız, ürünü teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi bilmek zorundadır. Bu iki bilgi sistem tarafından bize iletilir. Kart bilgileriniz sadece bankaya onay için gider. Kayıt altına alınmaz.

BU KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ SAKLADIĞIMIZ ORTAMIN KORUNMA ÖLÇÜSÜ NEDİR?
İnternet'te güvenlik temelde iki başlık altında incelenebilir:

Birincisi, bu hizmeti vermekte kullandığımız donanımın, yazılımın ve network altyapısının güvenliği. Bu amaçla, güvenilirliği pek çok ortamda test edilmiş ve onayı alınmış yazılım kullanmaktayız.

DİĞER SİTELERE LİNK
BERLİNERCİ, reklam, banner veya sponsorluk veren şirketlerin internet sitelerine link sağlayabilir. BERLİNERCİ, link verdiği sitelerin bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

DİĞER BİLGİLER
Kullanıcı İstekleri ve Geri Bildirimleri

BERLİNERCİ, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site verimliliğini ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz. Alışverişinizi tamamladıktan sonra size alışverişinizi değerlendirmeniz için bir değerlendirme formu gönderebiliriz. Bu formu doldurarak sistemimizi iyileştirmemiz için bize yardımcı olabilirsiniz.

İÇERİK KULLANIMI
BERLİNERCİ, web sitesinde yayınlanan hiçbir yazı veya görsel üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da görseller, başka herhangibir platformda yayınlanamaz, BERLİNERCİ'nin izni olmadan internet sitelerine link verilemez.

COPYRIGHT
“BERLİNERCİ.com”'daki  tüm içeriklerde sağlanan yasal haklar BERLİNERCİ tarafından veya içeriğini yada görselin orijinal kullanıcısı tarafından tutulur. Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, dahilen fakat limitlenmemiş olarak, elektronik, mekanik, fotokopik, kayıtlı veya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.

Bu sitedeki materyallerin sadece sergileme, kopya, dağıtım veya yükleme için kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirmeme ve materyaller için tüm yasal ve içerdiği diğer kişisel notların yasal sahibiyseniz izin verilebilir. Değilseniz, BERLİNERCİ 'nin izni olmadan, buradaki her şeyi diğer sunuculara kopyalayamazsınız. Bu izin otomatik olarak bu şartlardan bir maddeyi bozduğunuz anda biter. Bu tehdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorundasınız. Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder.

Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri BERLİNERCİ ’tarafından zaman zaman güncellenir. Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol edin. Bazı durumlarda ise BERLİNERCİ ’ sitesinde yer alacak olan uyarılar yeni güvenlik uygulamaları konusunda size bilgi verecektir. Güvenlikle ilgili soru ve sorunlarınızı [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

SSL VE INTERNET ÜZERİNDEKİ GÜVENLİĞİNİZ HAKKINDA

Güvenlik Sorunu Nedir?
İnternette güvenlik hakkındaki endişeler genellikle gerçek tehditten çok bir algılama sorunudur (mevcut güvenlik tedbirleri gereken şekilde uygulandığı sürece). Kredi kartınızı telefonda söylemek veya bir kasa görevlisine vermek, internette iletmekten çok daha tehlikelidir (uygun bir güvenlik düzeyinin mevcut olduğu varsayıldığında). Bugün sorulan asıl sorular, belirli bir site veya girişimci tarafından yeterli güvenlik tedbirlerinin alınıp alınmamış olmasıyla ilişkilidir.

Biz tüm kişisel bilgilerinizi koruyoruz. Bu tabi ki şifreniz, yüksek hassasiyete sahip tüm bilgileri içeriyor. Kredi kartı işlemlerinde www.ipara.com.tr  ve COMODO SSL ile çalışıyoruz.

Benim Tarayıcımdan Sizin Sunucunuza Bilgi Aktarımının Güvenliğini Nasıl Sağlıyorsunuz?
Şifrenin çözülmesini hemen hemen imkânsız bir hale getiren bir anahtarla bilgilerin şifresini çözen bir network protokolü olan SSL (Secured Socket Layer) kullanıyoruz. Bu uygulama, herhangi birinin dinliyor olabileceği telefon üzerinden kredi kartı numaranızı vermekten veya kredi kartı faturanızı alabileceği herhangi bir kasadan çok daha güvenlidir.


İşbu Gizlilik ve Güvenlik Politikası, Satış Sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasını teşkil etmektedir.