(0212) 702 0 666

Berlinerci

Sepet 0
0

Alışveriş sepetinizde ürün yok

Teslimat Şartları ve Takibi

Teslimat Takibi
Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin ve iletişim bilgilerinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız www.ipara.com.tr'ye karşı da sorumluluğumuz sözkonusudur.

Teslimat Yöntemi
Teslimat yöntemi 2 çeşittir, elden kurye ile teslim ve kargo ile teslim şeklindedir. Ürünün elverişlilik şartlarına göre, 2 yöntemden birini seçen kullanıcı. "Alışveriş Toplam Bedeline Göre" ücretlerden muaf tutulabilir. Bu bedel BERLİNERCİ tarafından belirlenir.

Teslimat Şartları
Siparişlerinizi web sitemiz üzerinden online olarak verebilirsiniz. Siparişleriniz, haftanın 5 günü 09:00-21:00 saatleri arasında sorunsuz olarak hazırlanarak adresine veya kargolara teslim edilir. www.berlinerci.com web sitemizde yer alan ürünlerde paketleme stoklarından veya lojistik aksamalardan dolayı, seçtiğiniz ürünün kutusunda veya renginde değişiklik olabilir. Teslim edilecek ürünün, sizin seçtiğiniz ürün ile aynı tazelikte, kalitede ve değerde olacağından emin olabilirsiniz. Düğün, Nişan, Toplantı vb. toplu sipariş teslimatlarında, ürünün imalat süreleri göz önüne alınarak sipariş verilmelidir. Her sipariş tarafımızca incelenip, uygun olmaması durumunda mail veya telefon yolu ile müşteri ile irtibat kurulur, gerekirse iptal edilebilir. Siparişin, alıcı tarafından kabul edilmemesi durumunda sorumluluk müşteriye aittir. Online alışveriş sitemizdeki tüm ürünler firmamız tarafından itina ile hazırlanarak satışa sunulmaktadır. Bütün ürünlerimiz aynı kalite ve servis anlayışı ile yerlerine teslim edilir. Sipariş vermiş olduğunuz adreste eğer hiç kimse bulunmuyorsa veya adres bulunamıyorsa alıcı kişi ile bağlantı kurulmaktadır. Bu durumda teslimat gecikmeli olarak yapılacaktır. Bu durumda provizyonu alınmış olan siparişler iptal edilmez, geriye ödeme yapılmaz.
Ulaşım olanaklarının kısıtlı olduğu bölgelerde veya kötü hava koşullarında teslimat zamanı ve ücretinde zorunlu değişiklikler yapılabilir. Bazı özel kuruluşlarda ( Hastane, Orduevi, Okul gibi) kuruluşların koymuş olduğu özel kurallar nedeni ile ürün alıcıya değil kurumdaki ilgili görevliye bırakılmaktadır. Bu durumdan dolayı sorumluluk müşteriye aittir.

Ürününüzün sorunsuz olarak iletilebilmesi için aşağıdaki unsurlara lütfen dikkat ediniz!
Sipariş ile ilgili olarak belirtilen bütün bilgilerin doğru ve eksiksiz olması, gerektiğinde belirtilen telefon numarası ve e-mail adreslerinden bağlantı kurulabiliyor olması, aksi durumlarda firmamız eksik olan bilgilerden dolayı sorumlu tutulamaz. Yerlerinde bulunamayan alıcıların ürünleri evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak imza karşılığı teslim edilir. Sevgililer günü, Anneler Günü, Öğretmenler Günü gibi özel günlerde sipariş yoğunluğu nedeni ile saatli teslim yapılamamakta tüm teslimatlar gün içinde teslim edilmektedir. Böyle günlerde meydana gelebilecek saat farklılıklarını hoşgörü ile karşılayacağınızı umarız. Sipariş iptallerinizi, imalat süreci tamamlanmadan yapmanız gerekmektedir. Alışverişiniz esnasında meydan gelecek anlaşmazlıklar yalnız ürün bedeli ile sınırlıdır.